Sprawy organizacyjne

Kilka spraw organizacyjnych, które pozwolą nam sprawnie wejść na salę i o których nie miałem czasu Państwa poinformować.

21.10.2014 - zawodnicy odbywają pierwszy trening na sali przy ul. Zajączka 7 (tzw. elektronik).

Harmonogram wejść na halę – wtorek, czwartek – 19:00

Październik – 4 wejścia – 21, 23, 28, 30
Listopad – 7 wejść – 4, 6, 13, 18, 20, 25, 27
Grudzień – 6 wejść – 2, 4, 9, 11, 16, 18
  • na sali obowiązują buty z jasną podeszwą - halówki
  • najlepiej by było gdybyśmy również zaopatrzyli się w piłki gąbkowe - nie jest to warunek konieczny, ale dostałem informację od gospodarza obiektu, że takimi powinniśmy na tej sali trenować
  • ci rodzice, którzy nie opłacili składki drużynowej na salę proszeni są o uiszczenie jej u p. Mariusza Kowalskiego na najbliższym treningu
  • salę opłacamy do końca roku z góry co pozwoli nam nie wpłacać kaucji za użytkowanie (wymóg gospodarza obiektu)

W przyszłym tygodniu będziemy zamawiali dresy i koszulki.

• cena dresu - 135 zł - bez nadruku (spróbuję jakoś wpłynąć na to w Klubie, żeby ten nadruk był)
  • cena dwóch koszulek, jedna czerwona, druga czarna - 50 zł (z wyszywanym herbem)

Wszelkie wpłaty z tym związane uiszczamy u Pana Mariusza Kowalskiego, ostateczny termin to 14 października 2014.

Przypominam również o zmianie wysokości składek od października 2014, którą Zarząd Klubu ustalił we wrześniu. Składki od października 2014 wynoszą 130 zł dla najmłodszych grup naszego Klubu do rocznika 2005 włącznie.

Wiadomości (utwórz nową)